Grafik i zapisy

Pokaż zajęcia:

Jak się zapisać?
Kliknij na wybrany kurs poniżej aby zapisać się na zajęcia lub wyświetlić szczegóły

Zapisz się – zbieramy zapisy do grupy, zajęcia jeszcze się nie odbywają
Dołącz do grupy – zajęcia odbywają się, można w każdej chwili zapisać się i dołączyć do grupy

Poniedziałek

Sala 1:

17:00 – 17:55
Latino Solo (O)
Paweł J.
Start 27.01.2020
Zapisz się
18:00 – 18:55
Taniec Użytkowy (P2)
Paweł J.
Start 16.12.2019
Dołącz do grupy
19:00 – 19:55
Salsa LA Style (Z)
Aga i Paweł
Start 09.12.2019
Dołącz do grupy
20:00 – 20:55
Salsa Cubana (P6)
Aga i Paweł
Start 02.12.2019
Dołącz do grupy

Sala 2:

20:00 – 20:55
Pole Dance (P4)
Justyna
Start 09.12.2019
Dołącz do grupy

Wtorek

Sala 1:

16:30 – 17:00
Zajęcia dla dzieci 3-5 lat
Karolina
Start 07.01.2020
Dołącz do grupy
18:00 – 18:55
Lyrical Jazz (P)
Jagoda
Start 21.01.2020
Dołącz do grupy
19:00 – 19:55
Bachata Ladies Styling (O)
Maria
Start 21.01.2020
Dołącz do grupy
20:00 – 20:55
Zouk (P1)
Julia i Maciej
Start 04.02.2020
Zapisz się

Sala 2:

18:00 – 18:55
Pole Dance (P4)
Wiktoria
Start 10.12.2019
Dołącz do grupy
19:00 – 19:55
Stretching (O)
Wiktoria
Start 17.12.2019
Dołącz do grupy
20:00 – 20:55
Pole Dance (P1)
Wiktoria
Start 07.01.2020
Zapisz się

Środa

Sala 1:

18:00 – 18:55
Hip Hop (O)
Marcin
Start 08.01.2020
Dołącz do grupy
19:00 – 19:55
Salsa Cubana (P1)
Paweł P.
Start 08.01.2020
Zapisz się
20:00 – 20:55
Salsa Cubana (Z)
Aga i Paweł
Start 11.12.2019
Dołącz do grupy
21:00 – 21:55
Salsa Cubana (S)
Aga i Paweł
Start 04.12.2019
Dołącz do grupy

Sala 2:

20:00 – 21:00
Open Pole
Bez instruktora
 
Zarezerwuj termin
21:00 – 22:00
Open Pole
Bez instruktora
 
Zarezerwuj termin

Czwartek

Sala 1:

19:00 – 19:55
Bachata (P1)
Maria i Radek
Start 13.02.2020
Zapisz się
20:00 – 20:55
Bachata (S1)
Maria i Radek
Start 02.01.2020
Dołącz do grupy
21:00 – 21:55
Bachata Tricks & Styling (S/Z)
Maria i Radek
Start 16.01.2020
Dołącz do grupy

Sala 2:

19:00 – 19:55
Pole Dance (P5)
Monika
Start 30.01.2020
Dołącz do grupy
20:00 – 20:55
Pole Dance (P1)
Monika
Start 23.01.2020
Zapisz się

Piątek

Sala 1:

19:00 – 20:00
Master Class (Z)
Różne techniki i instruktorzy
Sprawdź terminy
Zapisz się
20:00 – 22:00
Time 2 Dance Jazz Company
Formacja tańca jazzowego
 
 

Sala 2:

17:00 – 17:55
Pole Dance dla dzieci (P4)
Wiktoria
Start 03.01.2020
Dołącz do grupy