Grafik i zapisy

Pokaż zajęcia:

Jak się zapisać?
Kliknij na wybrany kurs poniżej aby zapisać się na zajęcia lub wyświetlić szczegóły

Zapisz się – zbieramy zapisy do grupy, zajęcia jeszcze się nie odbywają
Dołącz do grupy – zajęcia odbywają się, można w każdej chwili zapisać się i dołączyć do grupy

Poniedziałek

Sala 1:

16:00 – 16:55
Jazz dla dzieci 6-9 lat
Dominika
Start 16.09.2019
Zapisz się
17:00 – 17:55
Jazz dla dzieci 10-14 lat
Dominika
Start 16.09.2019
Zapisz się
19:00 – 19:55
Salsa LA Style (S/Z)
Aga i Paweł
Start 05.08.2019
Dołącz do grupy
20:00 – 20:55
Salsa Cubana (P2)
Aga i Paweł
Start 29.07.2019
Dołącz do grupy

Sala 2:

18:00 – 18:55
Pole Dance (P3)
Justyna
Start 05.08.2019
Dołącz do grupy
20:00 – 20:55
Pole Dance (P1)
Justyna
Start 02.09.2019
Zapisz się

Wtorek

Sala 1:

16:30 – 17:00
Zajęcia dla dzieci 3-5 lat
Karolina
Start 30.07.2019
Dołącz do grupy
18:00 – 18:55
Lyrical Jazz (P1)
Jagoda
Start 30.07.2019
Dołącz do grupy
19:00 – 19:55
Bachata Ladies Styling (O)
Maria
Start 20.08.2019
Dołącz do grupy
21:00 – 21:55
Reggaeton (O)
Anita
Start 20.08.2019
Zapisz się

Sala 2:

19:00 – 19:55
Stretching (O)
Justyna
Start 30.07.2019
Dołącz do grupy
20:00 – 20:55
Pole Dance (P2)
Wiktoria
Start 06.08.2019
Dołącz do grupy

Środa

Sala 1:

16:00 – 16:55
Hip Hop dla dzieci 6-9 lat
Marcin
Start 18.09.2019
Zapisz się
17:00 – 17:55
Hip Hop dla dzieci 10-14 lat
Marcin
Start 18.09.2019
Zapisz się
18:00 – 18:55
High Heels (O)
Dominika
Start 04.09.2019
Zapisz się
19:00 – 19:55
Salsa Cubana (Z)
Aga i Paweł
Start 14.08.2019
Dołącz do grupy
20:00 – 20:55
Salsa LA Style (P/S)
Aga i Paweł
Start 31.07.2019
Dołącz do grupy
21:00 – 21:55
Salsa Cubana (S)
Aga i Paweł
Start 07.08.2019
Dołącz do grupy

Sala 2:

Czwartek

Sala 1:

18:00 – 18:55
Dancehall (O)
Marcin
Start 03.10.2019
Zapisz się
20:00 – 20:55
Bachata (P2)
Maria i Radek
Start 01.08.2019
Dołącz do grupy
21:00 – 21:55
Bachata Sensual (S/Z)
Maria i Radek
Start 22.08.2019
Dołącz do grupy

Sala 2:

20:00 – 20:55
Pole Dance (P4)
Justyna
Start 08.08.2019
Dołącz do grupy

Piątek

Sala 1:

19:00 – 20:00
Master Class (Z)
Różne techniki i instruktorzy
Sprawdź terminy
Zapisz się
20:00 – 22:00
Time 2 Dance Jazz Company
Formacja tańca jazzowego